Hakkımızda

Karşılıklı güven ve uzun soluklu projeler için; Baskı Evi olarak, 10 yıldan beri farklı sektörlerden kurumsal firmalara, birbirinden farklı ve özel siparişleri için baskı hizmetleri vermekteyiz. Uluslararası hizmet standartlarından ödün vermeden, kurulduğumuz günden bu yana, tabaka ofset ve dijital baskı alanlarını ileri teknolojilerle donatarak, ihtiyaçlarınızı anlayıp sizlere uygun çözümler sunuyoruz. Sizinle sürekli ve hızlı iletişim kurabilmemiz bizim önceliğimizdir. Siparişlerinizin tüm süreçlerinin tarafımızdan profesyonelce yönetildiğinden ve siparişlerinizin tam zamanında teslim edileceğinden emin olarak bizimle çalışan siz değerli iş ortaklarımızın olması en büyük mutluluğumuz. Sosyal sorumluluklarımızı her zaman ön planda tutarak, mutlu çözüm ortakları, mutlu takım arkadaşları ve mutlu bir toplum olabilmek için hizmet odaklı üretim anlayışımızla her zaman yanınızdayız.

Devamını oku

Teknolojik Farklılıklar

Baskı Evi Matbaa olarak, teknolojiyi sürekli olarak takip etmeyi ilke edinmiş, müşteri odaklı alt yapı yatırımlarıyla ve sektöre özel yazılımlar kullanarak kusursuz müşteri memnuniyetini hedef almış öncü bir matbaa olduk. Baskı öncesi CTP teknolojisi, Heidelberg baskı makineleri ve baskı sonrası son teknoloji sonlandırıcıları gibi gerekli alt yapı yatırımlarımızla kaliteli ürün çıktılarına imzamızı gururla atıyoruz. Makina parkurunun yanı sıra, özel fiyatlandırma programı ile hızlı fiyat teklifi verme ve aynı zamanda bize özel yazılmış ERP programları ile üretimin her aşamasında üretim sürecini yönetebilme ve müşterilerimize bilgi verebilme kabiliyetine sahip bir matbaayız. Uluslararası standartlarda baskı yapabilmek, ve aynı baskı kalitesini sürdürebilmek için Just D50 Prographic Floresan 120cm (ISO 3664-2009) ışığı altında, sürekli kalibrasyonu yapılmış en doğru rengi veren özel yazılımlı Eizo ekranlar ve X-Rite Exact Spektrofotometre ile her baskı için gerekli kontrolleri sağlayarak üretim yapıyoruz.

Devamını oku

Sosyal Sorumluluk

Tüm ekibimizle, sosyal sorumluluk projelerinde görev ve sorumluluk almayı ilke edindik. Bizi biz yapan değerlere dokunabilmenin mutluluğunu yaşıyor ve desteklerimize devam ediyoruz. 10 yıl içerisinde Tohum Otizm Vakfı, Tema Vakfı, Down Türkiye, Türkiye Hentbol Federasyonu, AKUT ve Lösev gibi sivil toplum kuruluşlarına ve federasyonlara farklı organizasyonlarda destek veren bir kurum olmaktan gurur duymaktayız.

Devamını oku

Ofisimiz ve Ekibimiz

10. yılını kutlayan, sosyal sorumlulukları ile beslenen, tecrübeli bir takım. 1200 m2 kapalı alanı, 100 milyon m2 renkli baskı kapasitesi ve sonlandırma sistemlerini bünyesinde bulundurarak, en büyük hedefi müşterilerini mutlu etmek olan bir Baskı Evi… • İş Geliştirme Analisti / Business Development Analyst
  Baskı Evi bizim için tam anlamıyla bir iş ortağıdır. İşlerimiz ile ilgili bizden çok daha dikkatli ve özenli bir partnerdir. Beraber çalışırken onlara güvenir ve istediğimiz sonuçları alacağımızı biliriz.
  Ceren Ongun, İş Geliştirme Analisti / Business Development Analyst
 • Eğitim ve Geliştirme Müdürü / Training and Development Manager
  Değerli Baskı Evi Ailesi, Medtronic MITG Satış Eğitim Departmanı olarak yaklaşık 2 yıldır sizlerle çalışmaktayız. Tüm eğitimlerimizde eğitim önceleri hazırlık döneminde tasarım, grafik ve düzenlemeler konusunda ofisimize kadar gelip, bizlerle yakından ilgilenen ekip arkadaşlarınız başta olmak üzere, baskıda ve yönetimde düzenli ve planlı çalışan tüm aile fertleriniz sayesinde tüm eğitimlerimizi başarı ile tamamlıyoruz. Titiz çalışmalarınız için çok teşekkür ederiz..
  Dilhan KASIMCAN, Eğitim ve Geliştirme Müdürü / Training and Development Manager
 • Genel Müdür / General Manager
  Baskı Evi, yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımı, kaliteli ürünleri ile bizler için değerli bir çözüm ortağı olmuştur. Başarılı bir ekip ruhu yakalamış olan Baskı Evi’nin müşteri memnuniyetine verdiği önem, sunduğu alternatif çözüm önerileri ve sosyal faydayı ön plana çıkaran yaklaşımı ile işbirliğimizin uzun yıllar devam etmesini umar, başarılar dileriz...
  Dr. Jülide Ergin, Genel Müdür / General Manager
 • Satınalma ve İdari İşler Grup Başkanı / Director of Administrative Affairs and Purchasing
  Baskı Evi, tedarikçi olmanın ötesinde güven duyarak çalıştığımız bir çözüm ortağımızdır. Tasarımlarımızın ilk aşamasından, somut hale geldiği son aşamaya kadar her basamakta doğru yönlendirmeler yaparak, kaliteli ve zamanında teslimatla bizlere destek olmaktadır. Sıradan bir matbaa olmanın dışına çıkarak hizmet farkı yaratma çabalarını takdirle karşılıyor, başarılarının devamını diliyorum.
  Koray Kırma, Satınalma ve İdari İşler Grup Başkanı / Director of Administrative Affairs and Purchasing